»pl_PL«  en_US fr_FR ua_UA ru_RU de_DE cs_CZ sk_SK et_EE lt_LT lv_LV sv_SE ro_RO

Adres email: 
Hasło: 

Zarejestruj

1744405

Bramy Ogrodzeniowe Przesuwne Metalowe Wjazdowe

bramy dwuskrzydłowebramy skrzydłowe

Metalowe bramy ogrodzeniowe przesuwne

Bramy metalowe są integralną częścią ogrodzeń systemowych. Ich stylistyka dopasowana jest do stylu paneli ogrodzeniowych. Nasze bramy przesuwne stanowią doskonałe uzupełnienie reszty ogrodzenia.


Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali

Nasze bramy ogrodzeniowe przesuwne, wjazdowe oraz furtki wykonane są z wysokiej jakości rur i profili stalowych. Wyjątkowość naszych produktów polega na tym, iż wykorzystujemy opracowaną przez Stal Impex Sp. z o. o. innowacyjną metodę bezspawową. Poszczególne elementy nie są spawane lecz łączone ze sobą naszą opatentowaną technologią.

Produkowane przez nas bramy wjazdowe mogą być wykorzystane zarówno w ogrodzeniach systemowych mających zastosowanie w użytkowaniu prywatnym jak i w tych  wykorzystywanych przez podmioty publiczne lub zakłady produkcyjne. Duża wytrzymałość naszych produktów gwarantuje pewną ochronę ogrodzonych obiektów oraz łatwy dostęp dla właścicieli i pracowników.


Dlaczego KROSFENCING jest lepszy niż tanie bramy

Nasze bramy wjazdowe poddane zostały procesowi cynkowania ogniowego. Cienka powłoka galwaniczna naniesiona na powierzchnię stali uodparnia ją na korozję. Dodatkowo bramy metalowe są malowane proszkowo co podnosi ich odporność, a także doskonale wpływa na estetykę dzięki trwałej i wyrazistej powłoce lakieru. Cały proces został tak zaprojektowany, aby był jak najbardziej wydajny dlatego oferta firmy zawiera dobre i tanie bramy przesuwne wysokiej jakości.

© Copyright 2011 - KROSFENCING®
Wykonanie strony: LifeSystem Artur Fic

Kontrahenci: STAL IMPEX Sp.z.o.o Producent rur i profili stalowych