»pl_PL«  en_US fr_FR ua_UA ru_RU de_DE cs_CZ sk_SK et_EE lt_LT lv_LV sv_SE ro_RO

Adres email: 
Hasło: 

Zarejestruj

1743190

Furtki Metalowe - Ocynkowane - Malowane ProszkowoFurtki metalowe

Furtki są integralną częścią ogrodzeń systemowych. Dopasowany do stylu paneli ogrodzeniowych wygląd pozwala uzyskać świetny efekt wizualny całego ogrodzenia. Nasze furtki są idealnym uzupełnieniem do bramy i przęseł ogrodzeniowych.

Konstrukcja stalowa wysokiej jakości

Furtki metalowe tworzone są z rur i profili stalowych. Opracowana przez Stal Impex Sp. z o. o. nowoczesna metoda opierająca się o bezspawowe łączenie kolejnych elementów pozwala uzyskać wysoką jakość i estetykę oferowanych przez nas elementów ogrodzenia.

Produkowane przez Krosfencing furtki metalowe stosowane są do ogrodzeń domów prywatnych, obiektów użyteczności publicznej oraz zakładów przemysłowych. Furtki gwarantują łatwy dostęp dla pracowników, klientów czy właścicieli, a dzięki wzmocnionej konstrukcji stanowią solidną ochronę przed osobami niepożądanymi.

Dlaczego nasze produkty?

Nasze furtki są odporne na korozję z dwóch powodów. Zostały  one najpierw zabezpieczone ocynkiem ogniowym. Cienka powłoka galwaniczna to znakomita ochrona antykorozyjna. Proszkowe malowanie pozwala na uzyskanie estetycznego wyglądu. Wysoka odporność lakieru na pęknięcia czy zarysowania wynika z charakterystyki lakierowania proszkowego. Furtki pokryte proszkiem przenoszone są do pieca gdzie rozgrzewają się do wysokiej temperatury. Lakier stapia się na powierzchni i tworzy trwałą powłokę pokrywając szczelnie furtki metalowe Krosfencing.

© Copyright 2011 - KROSFENCING®
Wykonanie strony: LifeSystem Artur Fic

Kontrahenci: STAL IMPEX Sp.z.o.o Producent rur i profili stalowych